українська російська англійська
У навчальному центрі ВМС завершилася підготовка військовослужбовців, призваних в рамках 5-ї черги мобілізації
12.06.2015 | 10:54
ПРЕ-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

У навчальному центрі Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що у Миколаєві, завершилася підготовка військовослужбовців, призваних в рамках 5-ї черги мобілізації. Військовослужбовці на одному з полігонів Миколаївщини навчалися тактиці ведення бою, порядку надання медичної допомоги пораненим, протидії впливу негативних психологічних факторів, відпрацювали алгоритм дій під час ситуацій, максимально наближених до бойових умов. Заняття проводились за напрямками загальновійськова підготовка та підготовка за фахом.

До проведення занять з військовозобов’язаними, крім командування навчального батальйону, залучалися інструктори з різних видів підготовки, а також представники волонтерських організацій, зокрема, від «Благодійного фонду ветеранів війни та учасників АТО», громадської організації «Патріот» (інструктори першої медичної допомоги),  спортивного клубу «Спас» (інструктори рукопашного бою).

У відповідності до програм підготовки та розкладу занять з усім особовим складом курсантів навчального батальйону була проведена вогнева підготовка з практичним виконанням вправ.

Також під час підготовки було сплановано та практично проведено обкатку танками, відбиття авіаудару з залученням вертольоту, заняття з психологічної підготовки з практичним виконанням стрільб з танку холостими пострілами та використанням імітації на учбових місцях.

За проявлені в ході підготовки сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, розумну ініціативу кращих військовослужбовців було заохочено.

Важливим є те, що більшість особового складу, призваного за мобілізацією, є добровольцями, які за власним бажанням виявили готовність захищати територіальну цілісність та суверенітет України.

 

 

версія для друку