українська російська англійська
Мінсоцполітики: Зміни до системи субсидій передбачатимуть її подальше спрощення
12.06.2015 | 16:29
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністерство соціальної політики України готує зміни до порядку призначення житлових субсидій з метою його подальшого спрощення. Про це, 12 червня, на прес-конференції в Будинку Уряду повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

 «На сьогодні Міністерством готується комплексне рішення щодо внесення змін до порядку призначення житлових субсидій, яке передбачає врегулювання найбільш гострих питань, що виникли під час перших місяців роботи нової системи», - сказав він.

 Насамперед, за словами Віталія Музиченка, це стосується заповнення декларацій в частині декларування розмірів доходів. «Заяви і декларації, які отримують органи соцзахисту, містять велику кількість помилок і неточностей. Ми пропонуємо внести зміни і передбачити, що громадяни декларуватимуть лише вид доходу і організацію, від якої вони отримують дохід. Розмір доходу органи соцзахисту будуть отримувати самостійно. Це дасть можливість уникнути масових помилок при заповненні декларацій», - зазначив директор департаменту соцдопомоги.

 Також, за словами Віталія Музиченка, буде надана можливість громадянам декларувати доходи не за календарний рік, а за попередні три місяці, а одноразова допомога не враховуватиметься до сукупного доходу родини.

 Водночас він підкреслив, що адміністративні стягнення будуть застосуватися лише до тих, хто свідомо подаватиме недостовірну інформацію.

 

версія для друку