українська російська англійська
Київ та Київська область - серед лідерів реалізації механізмів державної підтримки з енергоефективності
12.06.2015 | 20:34
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Київ та Київська область – серед лідерів реалізації механізмів державної підтримки з енергоефективності. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час семінару з енергоефективного партнерства, який відбувся 12 червня 2015 року. Захід організовано Агентством спільно з Київською обласною державною адміністрацією.

Відкриваючи семінар, Голова Київської ОДА Володимир Шандра відзначив важливість проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо переваг програм державної підтримки на утеплення житла.

За словами Сергія Савчука, підвищення енергоефективності та допомога держави у впровадженні енергоефективних заходів – одне із пріоритетних завдань Уряду, а результатом його виконання стала економія майже 4,5 млрд. куб. м газу за опалювальний сезон 2014–2015 рр. у порівнянні з аналогічним періодом 2013–2014 рр. Кошти, які залишилися в країні, були спрямовані на внутрішні потреби країни і в першу чергу на потреби місцевих громад.

«Кожна зустріч з представниками влади, місцевого самоврядування, громадськості та банків сприяє обміну інформацією щодо механізмів державної підтримки для населення, ОСББ і ЖБК та їх популяризації», – повідомив Голова Держенергоефективності та додав,  що комунікаційна робота з надання роз’яснень користі отримання кредитів на енергозбереження проводиться з різними цільовими аудиторіями в усіх регіонах України.

«Якщо ми, власники житла, не будемо утеплювати свої оселі, встановлювати енергоефективні вікна і теплові пункти та здійснювати інші енергоефективні заходи – ніхто нам допомогти не зможе. Тому агентство використовує будь-яку можливість розповісти людям про програми державної підтримки», – зазначив Сергій Савчук.

Голова агентства висловив сподівання, що до державної програми приєднається місцева влада, в частині залучення коштів місцевих бюджетів на відшкодування відсотків за кредитами, а інформаційно-роз’яснювальна кампанія механізмів державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК дозволить змінити ставлення громадян до проблеми енергоефективності.

 

Довідково

У семінарі взяли участь представники АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Проекту GIZ «Енергоефективність у громадах», Проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні», а також керівників ОСББ та ЖБК Київської області.

 

 

версія для друку