українська російська англійська
Володимир Демчишин зустрівся з Віце-президентом Японського агентства міжнародного співробітництва
15.06.2015 | 19:14
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир  Демчишин зустрівся з Віце-президентом Японського агентства міжнародного співробітництва  Масаказу Ічікавою.

Під час зустрічі Міністр Володимир Демчишин подякував за плідну співпрацю Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) з Україною в енергетичній галузі та наголосив,  що візит Прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе в Україну сприятиме поглибленню двостороннього співробітництва між Україною та Японією, в тому числі у сфері енергетики.

Володимир Демчишин відзначив зацікавленість української сторони у продовженні та поглибленні співробітництва з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA). Зокрема, наголосив на важливості для України реалізації проектів у сфері енергетики, які будуть запропоновані агентством JICA за програмою кредитування. Також зазначив, що важливо насамперед розглядати як можливих кандидатів для надання допомоги саме державні компанії, з огляду на те, що кредит агентством JICA надається під державні гарантії.

Під час зустрічі йшлося також про те, що делегація японських консультантів  перебуватиме в Україні з вересня 2015 по березень 2016 року з метою більш ґрунтовного збору та аналізу інформації для визначення остаточного переліку інвестиційних проектів.

За підсумками зустрічі висловлено сподівання, що українська сторона та агентство JICA зможуть сформувати пакет проектів для реалізації за програмами кредитування агентством JICA.

З іноземної сторони у зустрічі також взяли участь Йокота Кентаро Директор Європейського відділу Департаменту Близького Сходу та країн Європи та Кеїчі Сато – регіональний співробітник Європейського відділу Департаменту Близького Сходу та країн Європи Японського агентства міжнародного співробітництва.

Українську сторону представляли начальник управління європейської інтеграції Михайло Бно-Айріян, начальник управління з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектору Андрій Огньов, начальник управління з питань нафтогазової політики Володимир Куйда, радники Міністра.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку