українська російська англійська
НКЦПФР бере участь у 40-й щорічній конференції IOSCO
16.06.2015 | 10:37
ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку бере участь у 40-й щорічній конференції IOSCO (The International Organization of Securities Commissions, Міжнародної організації комісій з цінних паперів), яка проходить з 14 по 18 червня 2015 року у місті Лондон (Великобританія). Комісію на заході представляє її Голова – Тимур Хромаєв.

Так, Комісія детально ознайомилась з роботою IOSCO та взяла участь у профільних комітетах – Регіональному Європейському Комітеті (ERC), до складу якого входять 50 країн Центральної та Східної Європи, та Комітеті зростаючих ринків та ринків, що розвиваються (GEM), членами якого є представники 86 країн – США, країн Латинської Америки, Центрального Сходу та Азії.

Очікується, що в рамках конференції Комісія візьме участь у двох навчальних семінарах щодо останніх тенденцій регулювання ринку цінних паперів, зокрема, заходів стимулювання утримування від здійснення правопорушень та дослідження вразливості споживачів на ринку.

Також планується зустріч Тимура Хромаєва, Голови Комісії, з Девідом Райтом, Генеральним Секретарем IOSCO, щодо питань подальшого поглиблення взаємодії національного регулятора з IOSCO.

Зазначимо, що НКЦПФР завжди демонструє відкритість та прозорість намірів щодо співпраці між країнами в сфері ринку цінних паперів та готова до підтримання будь-яких ініціатив.

 

версія для друку