українська російська англійська
На Чернігівщині пройде Міжнародний молодіжний фестиваль «Молодість. Мир. Майбутнє»
16.06.2015 | 12:24
ЧЕРНІГІВСЬКА ОДА

18 червня на території комплексу «Голубі озера» у с. Олешня Ріпкинського району Чернігівської області розпочнеться Міжнародний молодіжний фестиваль «Молодість. Мир. Майбутнє».

Ідея заходу – підвищення національного духу молоді та патріотичного виховання, створення можливостей для самореалізації та розкриття творчого потенціалу молодих людей, обмін досвідом, змістовне спілкування та міжнародне і прикордонне молодіжне співробітництво.

У заході, що триватиме три дні, візьмуть участь близько 400 представників молодіжних громадських організацій, творчої та активної молоді з районів та міст Чернігівської, Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей. Планується також участь молодіжних активів Білорусі та Латвії.

Програмою Міжнародного молодіжного фестивалю передбачено творчі програми за участю делегацій з районів, міст, областей «У колі друзів»; робота майстер-класів, Гоголівські читання, квести, туристичне багатоборство, конкурс національної кухні, тактична медицина, виставка макетів військового спорядження, робота спортивних майданчиків; виставки товарів народно-прикладного мистецтва; ярмарки народних майстрів; майданчики сучасного мистецтва; військово-патріотична гра тощо.

Організатори фестивалю – департаменти: сім’ї, молоді та спорту; культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

Церемонія урочистого відкриття фестивалю відбудеться 18 червня о 17:00 год.

Підведення підсумків роботи табору, нагородження переможців конкурсів. Урочисте закриття Міжнародного молодіжного фестивалю — 20 червня о 19:00 год.

Телефон для довідок: (0462) 67-53-72.

 

 

версія для друку