українська російська англійська
Перевезення контейнерів у комбінованих поїздах "Вікінг" та за маршрутом Нікополь - Іллічівськ - Нікополь зросли майже на 30%
18.06.2015 | 12:26
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Перевезення в комбінованих поїздах «Вікінг» зросли на 29% і становлять 2336 контейнерів. Також на 32% збільшилися обсяги контейнерних перевезень маршрутом Нікополь – Іллічівськ – Нікополь – 9408, на 17% – Румунія – Тольятті – Румунія (3848 од.), на 9% – «Ленд Брідж» (Китай – Угорщина) (2422 од).

Вагомі обсяги (4680 контейнерів) перевезено поїздом, що курсує за маршрутом Словаччина (Кошице) – Росія (Перспектива). Крім того, «ZUBR» перевіз 435 од., Дніпровець (Одеса – Дніпропетровськ-Ліски) – 1086 од., «Хрещатик» (Одеса ¬¬– Київ-Ліски) – 1380 контейнерів, Польща – Україна (ІзовМогильов-Подольський) – Молдова (Рибниця) – 82, Поділля (Одеса-Хмельницький) – 500 контейнерів в умовних од.

З січня по травень поточного року залізниці України в складі контейнерних та комбінованих поїздів перевезли у всіх видах сполучень (імпорт, експорт, транзит та внутрішні перевезення) 26214 контейнерів (в ДФЕ – 20-фунтовому еквіваленті), що на 27% менше, ніж у 2014 році (коли було перевезено 36008 контейнерів в ДФЕ).

Наразі територією України курсує 11 контейнерних поїздів. Перевезення контейнерів у складі контейнерних поїздів становлять 40% від загального обсягу перевезених контейнерів територією України.

Враховуючи потенціал ринку транспортних послуг, Державна адміністрація залізничного транспорту України проводить постійну роботу щодо залучення додаткових вантажопотоків на територію України та розширення географії міжнародних проектів за участю залізниць України.

Ця робота стосується різних напрямів діяльності залізниць: гнучкої тарифної політики, технічного переозброєння, впровадження нових інформаційних технологій, облаштування прикордонних переходів, удосконалення технології перевізного процесу, сервісу послуг тощо.

 

версія для друку