українська російська англійська
Павло Розенко: Держава має відшкодовувати пільговий проїзд людині, а не транспортним підприємствам
18.06.2015 | 12:51
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Міністр соціальної політики України Павло Розенко наголошує на необхідності монетизації пільг на проїзд та реформування системи пільг з метою посилення адресності їх надання.

 „Система пільг у своєму нинішньому вигляді більше існувати не може. Ми розробляємо механізм адресного надання пільг і, я думаю, що транспортні пільги чекає монетизація. Сьогодні держава відшкодовує перевезення пільговиків транспортним підприємствам. Це виключно корупційний механізм, - сказав Павло Розенко в ефірі 5 каналу. - Ми маємо залишити право на безкоштовний проїзд, але кошти повинні відшкодовуватися безпосередньо людині”.

 Він також наголосив, що, зважаючи на складну економічну ситуацію, Уряд прийняв рішення у поточному році зберегти право безкоштовного проїзду практично для всіх категорій пільговиків. „Верховною Радою було внесено певні зміни до законодавства і суттєво обмежено коло пільговиків. Разом з тим, зважаючи на складну економічну ситуацію, Уряд прийняв рішення не скасовувати постанови Кабінету Міністрів, якими встановлювалося право пенсіонерів, ветеранів, інвалідів користуватися пільгами на проїзд у транспорті”, - нагадав Міністр.

 

 

 

версія для друку