українська російська англійська
Міноборони відкриває конкурс для забудовників на закупівлю готового житла
18.06.2015 | 15:59
Прес-служба Міністерства оборони

До участі у конкурсі запрошуються будівельні компанії та організації, які продають житло на ринку України. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив заступник Міністра оборони Юрій Гусєв.

- У рамках цієї процедури ми вже закупили житло на суму близько 110 мільйонів гривень, але це лише перший етап, - сказав Юрій Гусєв та зауважив, що прийом заявок триватиме до кінця літа.

Заступник Міністра зазначив, що в Постанові Кабінету Міністрів України від 25 травня 2015 р. № 325 «Про внесення змін до пункту 3-4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» визначено:

«Переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, за якою вартість придбання 1 кв. метра загальної площі житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України є найнижчою серед запропонованих і не перевищує опосередковану вартість спорудження житла за регіонами України, визначену Мінрегіоном:

Наразі встановлена гранична вартість квадратного метру житла, за яку оборонне відомство буде купувати квартири, - 8 тисяч 370 гривень. А для м. Києва та Київської області Постановою встановлено «опосередковану вартість спорудження житла у відповідному регіоні, збільшену у 2 рази  (тобто 16 тисяч 740 гривень за квадратний метр); для мм. Львова та Одеси - опосередковану вартість спорудження житла у відповідному регіоні, визначену на II і III квартали 2015 р., збільшену у 1,75 рази; для інших обласних центрів та міст - опосередковану вартість спорудження житла у відповідному регіоні, збільшену у 1,5 рази».

- На житло для військовослужбовців держбюджетом передбачено 1 мільярд 140,5 мільйонів гривень, - розповів Юрій Гусєв. – Кожну копійку, виділену з бюджету ми маємо спрямувати на забезпечення кожного солдата.

версія для друку