українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: "Міністерство відкрите до співпраці з українськими митцями"
21.06.2015 | 09:57
Прес-служба Міністерства культури

20 червня у столичному Національному музеї народної архітектури і побуду в Пирогові стартував Міжнародний фестиваль «Країна мрій».

В офіційному відкритті фестивалю взяли участь Віце-прем’єр-міністр - Міністр культури В'ячеслав Кириленко, надихач «Країни мрій» і музикант Олег Скрипка, письменник та видавець Віталій Капранов, співзасновниця та координатор громадської ініціативи «КримSOS» Таміла Ташева, організатор фестивалю повітряних куль Сергій Схалько та організатор майданчика здорового способу життя Дмитро-Олександр Агулов.

Засновник фестивалю Олег Скрипка відзначив, що цьогорічна «Країна мрій» зібрала близько сорока інтелектуально-розважальних майданчиків та може стати одним із найбільших фестивалів Східної Європи. Музикант зауважив, що ідея провести «Країну мрій» у Пирогові належала Міністерству культури України, із яким фестиваль розпочав плідну співпрацю. Олег Скрипка додав: завдяки фестивалю повітряних куль «Монгольф'єрія», що став визначальною рисою цьогорічного дійства, «Країна мрій» «вийшла у третій вимір».

Віце-прем’єр-міністр - Міністр культури В'ячеслав Кириленко зауважив: Міністерство відкрите до співпраці з українськими митцями і не лише щодо "Країни мрій". Урядовець висловив сподівання щодо тривалої та продуктивної співпраці Міністерства і фестивалю, а також інших проектів, ініціатором яких стане Олег Скрипка. У відповідях на питання журналістів В'ячеслав Кириленко ще раз нагадав про ініціативи Міністерства «Зброя культури» та «Інститут Тараса Шевченка», спрямовані на підтримку бойового духу воїнів АТО та популяризації української культури в світі відповідно.

Протягом двох днів відвідувачі насолоджуватимуться українською музикою в стилі ethno-jazz, disco-lounge та world music, візьмуть участь у численних майстер-класах із народних ремесел, Університеті мрій, книжковому ярмарку, скуштують страви національної кухні, стануть свідками фестивалю повітряних куль та безлічі інших заходів.

версія для друку