українська російська англійська
"На період святкування Дня Конституції України підрозділи ДСНС переходять на посилений режим несення служби", - Микола Чечоткін
23.06.2015 | 12:22
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

23 червня, під головуванням Очільника Державної служби з надзвичайних ситуацій України Миколи Чечоткіна відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. Обговорено питання щодо оперативного та злагодженого реагування підрозділів ДСНС на надзвичайні події по всій території України, зокрема у період відзначення Дня Конституції. Також особлива увага була приділена саме питанню стану готовності підрозділів ДСНС до протидії пожежам у лісовому фонді, на торфовищах і сільгоспугіддях у пожежонебезпечний період.

Зокрема, у Херсонській області з метою профілактики та попередження пожеж у екосистемах рятувальниками спільно з лісгосппідприємствами постійно здійснюється моніторинг ситуації. У області функціонує 26 спостережних веж, проводиться авіаційне спостереження гелікоптером. У готовності до реагування на надзвичайні ситуації у екосистемах регіону перебуває 150 рятувальників та 42 одиниці техніки. Створено резерв паливно-мастильних матеріалів.

У Чернігівській області рятувальниками спільно з лісокористувачами та місцевими органами влади уточнено план реагування на надзвичайні ситуації у екосистемах, проведені спільні навчання щодо ліквідації пожеж у лісовому фонді. Організовано патрулювання найбільш пожежонебезпечних територій лісових насаджень. У готовності до реагування на пожежі у лісових масивах перебуває 156 рятувальників та 42 одиниці техніки. Створено резерв паливно-мастильних матеріалів.

«Кожен територіальний підрозділ ДСНС повинен посилити, в першу чергу, профілактичні заходи щодо попередження пожеж у екосистемах та відпрацювати плани реагування на надзвичайні ситуації. Оскільки на всій території України наразі переважає 3 клас пожежної небезпеки, а у Херсонській, Миколаївській, Київській та Житомирській областях – 4 та 5 класи пожежної небезпеки – ми повинні докласти максимум зусиль задля того, аби на період святкування Дня Конституції України, гарантувати пожежну безпеку, особливо у місцях масового відпочинку людей. Саме тому впродовж 27-29 червня всі підрозділи ДСНС переходять на посилений режим несення служби», - зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

 

версія для друку