українська російська англійська
Павло Розенко провів зустріч з керівником практики Світового банку з питань соцзахисту Ендрю Мейсоном
23.06.2015 | 13:26
Прес-служба Міністерства соціальної політики

У Міністерстві соціальної політики України відбулася робоча зустріч Міністра Павла Розенка з керівником практики Світового банку з питань соціального захисту та праці Ендрю Мейсоном. У зустрічі також взяли участь Перший заступник Міністра Василь Шевченко, заступник Міністра Валерій Ярошенко, голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба, фахівці Мінсоцполітики і Світового банку.

Сторони обговорили стан реалізації спільних проектів у соціальній сфері.

Сьогодні одним із пріоритетних напрямків співпраці Мінсоцполітики та Світового банку є реалізація великого комплексного проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України". Одночасно триває підготовка до запровадження інвестиційного проекту «Соціальна підтримка громад», а також до оцінки потреб у технічній допомозі для забезпечення проведення пенсійної реформи.

Представники Світового банку поінформували, що банк завершує процедуру вивчення і узагальнення інформації про бар’єри для громадян на шляху до участі в оновленій програмі субсидій. Ця інформація буде передана спеціалістам Мінсоцполітики для використання в роботі.

Також Ендрю Мейсон привітав зусилля Мінсоцполітики у реформуванні пенсійної системи, наголосивши на важливості ліквідації спеціальних пенсій.

 

версія для друку