українська російська англійська
У Запорізькій області - позитивна динаміка із залучення коштів до пенсійного бюджету
24.06.2015 | 16:14
Прес-служба Пенсійного фонду

24 червня 2015 року голова Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак та  Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний провели робочу нараду з питань погашення заборгованості до  Пенсійного фонду, відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових та єдиного внесків.

У нараді взяли участь керівники головного управління Фонду та Державної  фіскальної служби в області, департаментів соціального захисту населення, промисловості та розвитку інфраструктури ОДА, Запорізької міської ради, управління Державної виконавчої служби, територіальної Державної інспекції з питань праці, союзу промисловців та підприємців, обласної ради профспілок, підприємств-боржників.

Голова правління Пенсійного фонду наголосив на  тому, що завдання Уряду з погашення заборгованості до Пенсійного фонду мають бути виконані. Він відзначив позитивну динаміку з надходження коштів до бюджету Фонду, що формується на території області. Протягом січня – травня 2015 року надійшло 3 044,8 млн. грн. власних коштів, що на 264,9 млн. грн., або на 9,5%, більше, ніж за відповідний період торік. Планові показники виконано на 100,7%.

При цьому кошти, контроль за сплатою яких здійснюють органи Пенсійного фонду, надійшли у сумі 190,3 млн. грн., що на 10,8 млн. грн., або на 6,0%, більше від запланованого.

версія для друку