українська російська англійська
За безпосередню участь у бойових діях бійцям ЗСУ вже виплачено понад 14 мільйонів гривень
25.06.2015 | 12:24
Прес-служба Міністерства оборони

Станом на 25 червня 14 мільйонів 164 тисячі гривень було виплачено в якості грошової винагороди за безпосередню участь у бойових діях 2728 військовослужбовцям ЗС України – захисникам Батьківщини.

Нагадаємо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України “Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій” на початку лютого наказом Міністра оборони України було затверджено порядок та умови виплати винагород та механізм підтвердження виконання окремих завдань під час АТО.

За безпосередню участь у бойових діях військовослужбовцям виплачується додаткова винагорода у розмірі 1 тисячі гривень за кожну добу такої участі.

Виплата зазначеної нагороди здійснюється на підставі підтвердження штабу АТО, бойового наказу, журналу бойових дій, бойового донесення та наказу командира військової частини.

Загалом станом на 25 червня Міноборони виплатило грошових винагород на суму 16 мільйонів 655 тисяч гривень, включно з винагородами за знищену ворожу техніку та успішно виконані бойові завдання.

 

версія для друку