українська російська англійська
Уряд здійснює політику зміни політично заангажованого менеджменту держкомпаній на фахових людей, - Арсеній Яценюк про нового керівника "Укргазвидобування"
25.06.2015 | 12:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 25 червня, на зустрічі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та членів Уряду із представниками компаній – членів Американської Торговельної Палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації, був представлений новий Голова правління найбільшої державної газовидобувної компанії - ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Олег Прохоренко – «це молода людина, яка має досвід роботи в одній з найвідоміших світових компаній McKinsey та в енергетичному секторі».

«Уряд послідовно здійснює свою політику щодо зміни політично заангажованого менеджменту державних компаній на фахових людей, які позбавлені політичних впливів, а мають тільки одну мету – це зробити державні компанії ефективними і прозорими», - підкреслив Глава Уряду.

«Очікую від НАК «Нафтогаз» і «Укргазвидобування» конкретних і практичних результатів у реформуванні цієї компанії», - сказав Арсеній Яценюк.

 

 

версія для друку