українська російська англійська
Петро Мехед зустрівся з главою делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні
25.06.2015 | 13:24
Прес-служба Міністерства оборони

25 червня відбулася зустріч делегацій Міністерства оборони України на чолі із заступником Міністра оборони України – керівником апарату Петром Мехедом з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні на чолі з новопризначеним главою делегації паном Аланом Ешліманом.

Під час заходу сторони обговорили питання щодо співробітництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста з оборонним відомством України в контексті проведення антитерористичної операції на території Донецької та луганської областей.

На початку заходу заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед подякував Міжнародному Комітету Червоного Хреста за допомогу та сприяння, яку організація надає Україні у благородній справі збереження життя та допомоги населенню у зоні бойових дій.

«Перш за все, хотілося б відзначити, що Збройні Сили України та Міжнародний Червоний Хрест постійно проводять консультації та тісно співпрацюють у зоні проведення антитерористичної операції, – наголосив Петро Мехед. – Ця діяльність вже не раз приносила відповідні позитивні результати під час спільного розшуку незаконно затриманих громадян України, доставки гуманітарних вантажів, забезпечення потреб вимушених переселенців, а також дотримання Міжнародного гуманітарного права».

У свою чергу глава делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста пан Алан Ешліман запевнив у готовності організації, яку він представляє, й надалі усіляко сприяти у вирішенні конфліктів та надавати допомогу Україні в такий складний для нашої держави час.

Під час зустрічі сторони обговорили такі питання як взаємодія Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Міністерства оборони України, допомога щодо пошуку зниклих безвісти. Також присутні звернули увагу на дотримання принципів Міжнародного гуманітарного права під час проведення антитерористичної операції та обговорили напрями подальшого співробітництва.

 

версія для друку