українська російська англійська
Виділення землі учасникам АТО: карта вільних ділянок в Одеській області
25.06.2015 | 13:56
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

Військовослужбовці АТО, які вирішили скористатися правом безоплатного отримання землі на Одещині, можуть ознайомитися з переліком вільних земельних ділянок в он-лайн режимі. Землевпорядники області вирішили максимально спростити доступ до інформації про землю та створили для воїнів АТО інтерактивну карту вільних наділів.

Головне управління Держгеокадастру в Одеській області та територіальні органи на місцях знайшли для потреб військових 50 земельних масивів загальною площею 464,45 гектарів. Ознайомитись з інформацією про вільні землі можна на офіційному сайті головного управління Держгеокадастру в Одеській області у вкладці Інформація для учасників АТО.

Дефіцит придатних для індивідуальної забудови земель у межах населений пунктів створює приводи для різного роду невдоволень та домислів. Відкрита карта земельних ділянок дає можливість з’ясувати питання наявності вільної землі ще до подання звернення до відповідних органів. Створюючи прозорі та відкриті бази даних про землі, землевпорядники хочуть завчасно нівелювати можливі інсинуації у цій сфері.

Довідково

Головне управління Держгеокадастру в Одеській області ухвалило 128 наказів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою з відведення земельних ділянок у власність військовослужбовцям. Отримали земельні наділи у власність сім учасників АТО.

 

версія для друку