українська російська англійська
Підписано угоду про співробітництво між державними службами зайнятості України та Німеччини
25.06.2015 | 17:04
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Сьогодні у Києві голова Державної служби зайнятості України Ярослав Кашуба та виконавчий директор з міжнародних відносин Федеральної агенції зайнятості Німеччини Кіа Ейлерс підписали Угоду про кооперацію між службами зайнятості двох країн.

Документ було підписано під час Міжнародної науково-практичної конференції „Ринок праці України: європейський вимір”, що триває сьогодні у Києві. Представницький захід, присвячений вдосконаленню інститутів ринку праці, модернізації служби зайнятості на основі кращих світових практик, відбувається у нашій країні вперше. Його організаторами стали Міністерство соціальної політики України, Державна служба зайнятості, Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні, Програма розвитку ООН і Міжнародна організація праці.

Угода передбачає об’єднання зусиль, обмін інформацією і досвідом у таких напрямках, як імплементація заходів активної політики на ринку праці, аналіз і прогнозування цього ринку, сервісні послуги для працівників і роботодавців, професійна орієнтація, система управління персоналом, інформаційно-комунікативні технології тощо.

„Ми вдячні європейській спільноті за підтримку реформ у нашій державі в складний для нас час. Сьогодні ми даємо поштовх до якісних перетворень ринку праці України і модернізації Державної служби зайнятості за одним з кращих у Європі німецьким взірцем”, - зазначив Міністр соціальної політики України Павло Розенко, коментуючи підписання документа.

За словами Ярослава Кашуби, „підписана Угода – це сигнал про те, що ми починаємо реформу вітчизняного ринку праці”.

версія для друку