українська російська англійська
Громадянське суспільство зможе брати участь у створенні законопроектів, - Геннадій Зубко
25.06.2015 | 20:20
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Завдяки міжнародній ініціативі "Партнерство "Відкритий Уряд" українці зможуть брати участь у законодавчих ініціативах та контролювати діяльність виконавчої влади. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час засідання Координаційної ради з питань реалізації в Україні міжнародної ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

«Нам потрібно побудувати систему, яка дасть ефективну взаємодію. Ми хочемо почути від громадських інституцій, що ще потрібно зробити на законодавчому та виконавчому рівні для того, щоб вибудовувати таку роботу», – сказав Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що з цією метою буде створено робочі групи, які працюватимуть за окремими напрямками, а отримані дані узагальнить Координаційна рада. Він додав, що наявність ефективних рішень, відповідність реальним запитам та зрозумілий механізм їх імплементації – це критерії, на яких буде ґрунтуватися спільна діяльність влади та суспільства.

«План дій із впровадження ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", прийнятий у минулому році, покликаний підсилити зв'язок Уряду з громадськістю, участь громадянського суспільства у підсиленні державної політики, формування виконавчих органів влади», - повідомив Геннадій Зубко.

 

 

версія для друку