українська російська англійська
В АМКУ відбулося чергове засідання громадської ради
26.06.2015 | 10:07
ПРЕС-СЛУЖБА АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

25 червня 2015 року в Антимонопольному комітеті України відбулося чергове засідання Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

Засідання відкрив Голова Комітету Юрій Терентьєв та ознайомив присутніх зі своїм баченням щодо реформування діяльності Антимонопольного комітету України та конкурентної політики. Також він відповів на запитання представників інститутів громадянського суспільства та наголосив на своїй готовності повною мірою взаємодіяти з громадськістю для налагодження плідної співпраці. У свою чергу члени Громадської ради висловили бажання всіляко співпрацювати та допомагати відомству в рамках покладених на нього обов’язків.

Під час засідання члени Громадської ради опрацювали та винесли рішення з питань, що були визначені в порядку денному.

Бурхливе обговорення викликав проект Закону України № 2431 від 19.03.2015 «Про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції», оскільки члени Громадської ради розходились в поглядах щодо необхідності подання конкретних пропозицій до цього проекту Закону.

Значну увагу приділили постанові Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996», положення якої передбачають внесення змін до чинного Положення про Громадську раду при Антимонопольному комітеті України. З цього приводу члени Громадської ради вирішили підготувати проект нового Положення про Громадську раду при Антимонопольному комітеті України та привести у відповідність інші нормативно-правові акти, які регулюють діяльність Громадської ради, та погодити підготовлені документи з фахівцями Антимонопольного комітету України.

Також учасники засідання обговорили ряд організаційних та функціональних питань з метою подальшого вдосконалення діяльності Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

версія для друку