українська російська англійська
Уряд прийняв рішення про передачу телеканалу «УТР» та агентства «Укрінформ» до сфери управління МІП
26.06.2015 | 10:30
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

24 червня на засіданні Кабінету Міністрів України були схвалені рішення про віднесення цілісного майнового комплексу державної організації Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» та Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» до сфери управління Міністерства інформаційної політики.

Після прийняття цих рішень МІП розпочне роботу над запуском телеканалу «Ukraine Tomorrow» та рестартом інформаційної агенції «Укрінформ» у вигляді єдиної медіаплатформи іномовлення.

Паралельно найближчим часом Кабінет Міністрів України на виконання Програми дій Уряду внесе до Верховної Ради України проект Закону «Про систему іномовлення», узгоджений з парламентським Комітетом свободи слова та інформаційної політики, та який вже зараз проходить обговорення під час круглих столів з представниками суспільства.

«Ми розпочинаємо роботу з того, що оголошуємо публічно про набір команди для створення якісного іномовлення України. Кожен, хто бажає долучитися до цієї команди, може надсилати свої дані на електронну адресу. Процес набору буде максимально прозорий», - розповів Міністр інформаційної політики.

 Адреса надсилання резюме, ідей та пропозицій: info@mip.gov.ua

 

 

версія для друку