українська російська англійська
В Одесі відкрито клінічний науково-методичний центр рентгенендоваскулярної медицини
27.06.2015 | 10:08
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, Перший заступник Міністра Олександра Павленко в рамках робочої поїздки до Одеси взяли участь у відкритті науково-методичного центру рентгенендоваскулярної медицини в університетській клініці Одеського національного медичного університету.

Серце центру – найсучасніший ангіограф, який дозволяє робити високоточну діагностику атеросклерозу, операції зі стентування та багато іншого. Такий же прилад буде встановлений у новому корпусі дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» у Києві.

«Надсучасний ангіограф з’явився в Одесі завдяки державно-приватному партнерству: державна компанія «Укрмедпроектбуд», яка встановила прилад в університетській клініці Одеського медуніверситету, знайшла приватного інвестора, який вклав свої кошти в площадку державного вузу», - повідомив Олександр Квіташвілі. На його переконання, державно-приватне партнерство – це оптимальний варіант взаємодії в медицині. Завдяки такій співпраці в українську медицину вже сьогодні приходять інновації. Реформа системи охорони здоров'я розширить можливості для подібного партнерства на благо лікарів, пацієнтів, і самої держави, зробивши його соціально орієнтованим і дружнім для ведення бізнесу.

Олександра Павленко також звернула увагу на те, що відкриття цього центру – другий за останній місяць приклад (минулого тижня в Кіровограді відкрився Центр томотерапії на засадах приватно-державного партнерства) взаємовигідного партнерства приватного інвестора і держави. «Це дуже символічно, оскільки доводить віру інвесторів в Україну та більшу відкритість держави, прагнення до реформ її керівництва», - наголосила вона.

Зараз на одеському ангіографі проходять навчання лікарі, які працюватимуть у новому корпусі «ОХМАТДИТ». Пройти навчання зможуть лікарі й з інших областей і лікарень України.

 

 

версія для друку