українська російська англійська
МОЗ планує внести зміни до законодавства щодо підтримки проектів державно-приватного партнерства в регіонах, - Олександра Павленко
30.06.2015 | 19:50
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

«Приватна медицина зможе розраховувати на державні фінанси, у випадку, якщо пацієнт за меддопомогою прийде до них», - заявила в ефірі «7 каналу» (м. Одеса) Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко.

«У країні має бути єдиний медичний простір, з синергією можливостей для пацієнта. Наприклад, проблема з гемодіалізом. Вже зараз існує багато компаній, які готові побудувати приватні центри, щоб надати цю послугу. Але держава була ще не готова закуповувати послугу: основні маніпуляції були при закупівлі товару. Це було вигідно групам впливу. Ця тема могла б стати відмінним прикладом державно-приватного партнерства з реалізацією в усіх регіонах», - сказала Олександра Павленко.

Також вона повідомила, що Міністерство планує внести зміни до законодавства з метою просування проектів ДПП в регіонах.

«У МОЗ зараз завдання максимально залучити інвестора в галузь. На даний момент не вистачає правової бази. Існує закон про ДПП, він досить декларативний. Більшість підзаконних актів були створені для інших галузей. У медицині необхідні інші інструменти. Перш за все, комунальні об'єкти потребують залучення приватних ресурсів за чітко виписаним правилом такого партнерства. Багато обласних рад через відсутність уніфікованої договірної бази не зважуються ризикувати і укладати договори з приватними партнерами. Міністерство має їм у цьому допомогти», - підкреслила Олександра Павленко.

 

 

версія для друку