українська російська англійська
Арсен Аваков розформував ДАІ Миколаївщини
01.07.2015 | 14:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Більше ніж 300 працівників Управління ДАІ Миколаївської області виведені за штат. Вони пройдуть процес переатестації, після чого в разі відсутності зауважень зможуть продовжити службу у міліції.

«Ми прийняли рішення, і я підписав відповідний наказ. Від сьогодні весь склад Управління ДАІ виведений за штат і звільнений від займаних посад. У четвер, товариші офіцери, ви повинні прибути в управління міліції для визначення порядку атестації. Ніхто не буде безпідставно звинувачений, але кожен повинен пройти цю перевірку. Усі, хто хоче працювати в іншій нової поліції, і зможе це довести, буде працювати. Прошу сьогодні усіх офіцерів забезпечити передачу справ і з'явитися в управління, де працює кадрова комісія», - зазначив Арсен Аваков.

За словами Арсена Авакова, з часом підрозділи ДАІ на шляхах держави поступово замінятимуть працівники нової патрульної служби. 4 липня її працівники вийдуть на вулиці Києва, а через 3 місяці – і на вулиці Харкова, Одеси та Львова.

Глава МВС зазначив, що зміна керівництва ДАІ Миколаївщини, яка відбулася у травні цього року після перевірки працівниками центрального апарату МВС, на ситуацію з хабарництвом на дорогах не вплинула. Відтак було прийнято рішення про розформування підрозділу ДАІ в Миколаївській області.

Арсен Аваков додав, що наразі правопорядок на шляхах Миколаївської області забезпечуватимуть працівники підрозділу патрульної служби особливого призначення «Миротворець» ГУМВС України в Київській області. Разом з ними службу нестимуть бійці спецпідрозділу «Миколаїв» УМВС України в Миколаївській області та кілька екіпажів спеціального загону ДАІ «Кобра».

 

 

версія для друку