українська російська англійська
За січень – червень 2015 року Держфінінспекція в Сумській області відшкодувала втрат на 12 млн. грн.
01.07.2015 | 14:40
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – червня 2015 року забезпечили відшкодування втрат фінансових ресурсів на суму майже 12 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло понад 3,7 млн. грн. Відшкодовано незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 8,2 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 17 досудових розслідувань, а також вручили 22 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 14 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 2,9 млн. грн.

За допущені порушення 179 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 17 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 14 млн. грн.

 

 

версія для друку