українська російська англійська
МОЗ: До кінця тижня всі номенклатури держзакупівель будуть затверджені
02.07.2015 | 10:36
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Експертно-технічна група МОЗ України фіналізувала майже всі номенклатури для цьогорічних державних закупівель, залишилося затвердити тільки три: дитяча онкологія, вірусний гепатит, харчування хворих на фенілкетонурію. Їх планують остаточно затвердити з усіма уточненнями від медичної спільноти і громадськості до кінця цього тижня. 19 номенклатур вже фіналізовані і внесені у відповідний наказ МОЗ України.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця, у номенклатури внесені всі препарати, які необхідні для найкращого лікування пацієнтів. Більш того, по деяких програмах, наприклад, харчування хворих на фенілкетонурію – нарешті розроблено індивідуальний підхід до хворого і, відповідно, включено в номенклатуру найкраще харчування для забезпечення повноцінного лікування.

Нагадаємо, підписання наказу МОЗ України із затвердженими номенклатурами є відправною точкою для збору потреби у лікарських засобах з регіонів та підготовки технічних завдань для проведення конкурсних торгів.

версія для друку