українська російська англійська
У рамках акції "Бібліотека українського воїна" до військових частин передано понад 13 тис. книжок
02.07.2015 | 16:54
Прес-служба МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У рамках акції «Бібліотека українського воїна» до бібліотек Будинків офіцерів, військових частин та військових шпиталів передано 13689 книг. До акції, ініційованої Міністерством культури у березні цього року,  долучилися 1389 інституційних та індивідуальних учасників – 394 бібліотеки та 978 працівників та відвідувачів бібліотек.

 З Головним управлінням по роботі з особовим складом Генерального штабу Збройних Сил України погоджено алгоритм передачі зібраної бібліотеками літератури до військових частин. Бібліотеки-учасники акції передають зібрані книги напряму до бібліотек будинків офіцерів або через регіональних співкоординаторів у Національній історичній бібліотеці, Національній бібліотеці для дітей, Одеській національній науковій бібліотеці ім. М. Горького, Державній бібліотеці України для юнацтва, Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка, Київській обласній бібліотеці для дітей, Публічній  бібліотеці ім. Лесі Українки міста Києва та обласних універсальних наукових бібліотек

 Акція проводиться на постійній основі. Долучитися до поповнення бібліотек для військових можуть заклади і установи, громадські організації, видавці, волонтери, які прагнуть підтримати бойовий дух українського війська.

 Інформація про Акцію розміщена на сайтах Мінкультури України (http://195.78.68.75/mincult/uk/publish/category/399746), Національної парламентської бібліотеки України (http://www.nplu.org/article.php?id=152) та на сайтах співкоординаторів акції.

версія для друку