українська російська англійська
У Київській області будуть розвивати індустріальні парки
06.07.2015 | 13:47
КИЇВСЬКА ОДА

Одним із пріоритетних завдань розвитку Київщини є створення мережі індустріальних парків, забезпечення умов для відкриття нових підприємств та перенесення в область промислових територій з інших регіонів, а також столиці України.

Київська обласна державна адміністрація спільно з органами місцевого самоврядування займається моніторингом відповідних земельних ділянок для розміщення індустріальних парків.

Наразі в області визначено понад десяток земельних ділянок з відповідною інфраструктурою та необхідними комунікаціями загальною площею близько 600 га. Території, зокрема, розташовані в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Вишгородському, Таращанському, Тетіївському та Яготинському районах, а також у містах Березань та Фастів. Площі відповідних ділянок – від 15 до 110 га. Це лише перший етап проекту.

Розглядаються уже кілька звернень підприємств і організацій щодо надання їм земельних ділянок для розміщення виробничих потужностей в Київській області. Крім того, адміністрація запрошує інші підприємства ставати учасниками індустріальних парків Київської області, аби переносити сюди вже діючі виробництва та відкривати нові.

«Ми готові розглядати пропозиції підприємств і організацій щодо їх участі в індустріальних парках. Просимо направляти запити в наш Департамент економічного розвитку і торгівлі на адресу econ_koda@ukr.net  чи за номером (044) 286 8155, вказуючи орієнтовну площу необхідної земельної ділянки та необхідні для розміщення виробничі можливості потужності електро-, газо- та водопостачання. До прикладу, в Києві під промисловість зайнято біля 5 тис. га. Здебільшого це ті виробничі потужності, які не повинні розташовуватися в центрі столиці, при цьому можливості для розташування таких підприємств є Київській області», - каже Перший заступник Голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

Він наголосив, що регіон має цілу низку переваг. Це низька орендна платня, наявність кваліфікованої та недорогої робочої сили, зручні транспортні розв'язки та близькість до міст – супутників Києва, наявність необхідних комунікацій, а також гарантія прозорості правової взаємодії бізнесу з дозвільними та контролюючими органами.

 

версія для друку