українська російська англійська
На Тернопільщині 309 учасників АТО отримали у власність земельні ділянки
07.07.2015 | 10:11
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

У Тернопільській області 309 учасників АТО отримали у власність земельні ділянки загальною площею 44,6710 гектара. Землевпорядники відвели 298 земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва та дачного будівництва на площі 29,61га, 10 ділянок для ведення особистого селянського господарства площею 15 га та одну земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,06 гектара.

Процес відведення земель військовим продовжується. Земельна служба та місцеві ради Тернопільської області прийняли 755 рішень про надання учасникам АТО дозволу на розроблення документації із землеустрою на 1 324 ділянки. Військовослужбовці планують використати землі для різних цілей: 647 ділянок – для будівництва та обслуговування будинків та господарських споруд; 625 – для ведення індивідуального садівництва, 52 – для ведення особистого селянського господарства.

Загалом до органів земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування регіону надійшло 1 692 заяви від учасників антитерористичної операції на отримання земельних ділянок. Найбільше звернень отримали у Тернопільському - 674, Зборівському - 88, Бережанському -76 районах та у місті Тернопіль - 649 подань.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

 

 

версія для друку