українська російська англійська
Затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки
07.07.2015 | 10:24
Київська ОДА

Рiшенням Київської обласної ради VI скликання від 23.06.2015 № 954-49-VI затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки.

Програма є одним із важливих інструментів реалізації на регіональному рівні державної політики сприяння розвитку малого і середнього підприємництва, активізації політики щодо зайнятості населення, розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності та спрямована на створення умов для сталого розвитку господарюючих суб’єктів, удосконалення ринкових відносин.

У рамках виконання Програми передбачається здійснити заходи відповідно до пріоритетних завдань за напрямами підтримки малого і середнього підприємництва: впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності; фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка; ресурсне та інформаційне забезпечення; формування інфраструктури підтримки підприємництва.

Реалізація заходів Програми потребує фінансування окремих заходів з інших джерел (на 2015 рік – 18289,0 тис. грн., на 2016 рік – 18059,1тис. грн.) та конкретних заходів – у межах кошторису виконавців.

Наприкінці 2016 року від реалізації Програми очікується:

- збільшення кількості суб’єктів малого і середнього підприємництва;

- збільшення обсягів надходжень від діяльності суб’єктів малого і середнього підприємництва до бюджетів усіх рівнів від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

- підвищення частки малих і середніх підприємств у загальному обсязі реалізації продукції (товарів, послуг) регіону;

- розширення інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва.

 

 

 

версія для друку