українська російська англійська
Упродовж червня 2015 року швидкісними поїздами скористалося понад 270 тис. пасажирів
07.07.2015 | 11:54
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Українська залізнична швидкісна компанія впродовж червня поточного року перевезла більш як 270,6 тис. пасажирів. Наразі це рекорд у сфері вітчизняних швидкісних перевезень.

До цього суттєве зростання попиту на якісний сервіс і приємну швидкість перевезень спостерігалося в грудні 2014 року та березні 2015 року – тоді швидкісним поїздам надали перевагу 224,6 тис. пасажирів і 233,7 тис. пасажирів відповідно.

Нагадаємо, поставити питання, що стосуються курсування швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+, у тому числі графіку руху, сервісу та продажу квитків, прокоментувати інформаційні повідомлення й висловити свої побажання можна на офіційній сторінці компанії: https://www.facebook.com/dpuzshk. А корисну інформацію пасажири можуть отримати також на сайті Української залізничної швидкісної компанії http://intercity.uz.gov.ua/.

Довідково

ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» є першим та єдиним оператором швидкісних залізничних перевезень. Колектив компанії робить усе можливе, щоб пасажири й надалі отримували якісні послуги та комфортно почували себе під час подорожей.

Парк рухомого складу компанії складається з 10 швидкісних електропоїздів HRCS-2 виробництва компанії HYUNDAI Rotem, 2 швидкісних електропоїздів ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та 2 швидкісних поїздів на локомотивній тязі виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», що курсують за маршрутами: Київ – Харків, Дарниця, Київ – Львів, Дарниця, Київ – Трускавець, Київ – Запоріжжя, Київ – Красноармійськ, Київ – Костянтинівка, Дарниця, Київ – Одеса, Дарниця, Київ – Тернопіль.

 

версія для друку