українська російська англійська
На Закарпатті відбувся міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я»
07.07.2015 | 12:00
ЗАКАРПАТСЬКА ОДА

У Закарпатській області з 2 до 6 липня на базі Міжгірського професійного ліцею тривав ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015». Творче свято дітей відбулось під егідою Міжнародного Центру ЮНЕСКО та гаслами: «Любіть Україну, як матір свою!», «Боже Великий, Святий і Єдиний нам Україну і мир збережи!».

Цього року учасники фестивалю із Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Закарпатської областей та з-за кордону змагались у семи традиційних номінаціях: поезії, прозі, журналістиці, малюнку, художньому фото, авторській пісні і літературно-мистецькій композиції. Окрім конкурсної частини, у кожній з номінацій працювали студії в кабінетах навчального закладу.

На свято «Рекітського сузір’я» завітали також учасники АТО. Вони спільно із керівниками відділень Малої академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) взяли участь у запаленні ватри пам’яті і лампадки біля Стелли Небесної Сотні та героїв АТО.

За підсумками ХІІ Міжнародного мистецького фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я-2015» були відзначені учні Міжгірського професійного ліцею. У номінації «Поезія» учень ліцею Іван Матоляк  отримав грамоту за активну участь у конкурсі; у номінації «Літературно-мистецька композиція» дипломом другого ступеня нагороджений фольклорно-етнографічний колектив ліцею, грамотами – колектив сопілкарів, доромбарів  та фольклорно-театральна студія; у номінації «Малюнок» найвищу нагороду - гран-прі  і цінний подарунок отримала учениця ліцею Любов Масляник та грамоту за активну участь - Марія Масляник. Переможець конкурсу в номінації «Малюнок» –  учениця ліцею Любов Масляник стала стипендіатом благодійної організації видавництва «Смолоскип» (м.Львів).

 

версія для друку