українська російська англійська
НКЦПФР підбила підсумки семінару щодо боротьби з шахрайством на ринку капіталу
07.07.2015 | 12:05
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) завершила семінар «Ефективна боротьба з шахрайством на ринку капіталу», який відбувся 30 червня – 2 липня 2015 року. Захід було організовано в рамках співробітництва Комісії з Міністерством закордонних справ Польщі та Управлінням з фінансового нагляду Польщі.

Ігор Назарчук, член НКЦПФР, що курує в Комісії напрямок протидії маніпулюванню на фондовому ринку та використання інсайдерської інформації, зазначив: «Семінар дав можливість обговорити з польськими фахівцями більшість проблемних питань щодо боротьби із зловживаннями на ринку цінних паперів. Я впевнений, що інформація, яка розглядалася під час заходу, матиме практичне застосування у процесі щоденної роботи. Такі зустрічі, безумовно, цінні тим, що вони дають можливість спілкування із закордонними колегами, оцінки їх практичної діяльності та методологічного забезпечення».

Під час заходу учасниками було проаналізовано типи маніпулювання, інсайдерську торгівлю, механізм розкриття інформації та нормативно-правову базу. Також детально розглянуто правові та технічні рішення стосовно боротьби зі зловживаннями на ринку, зокрема, можливі сигнали про правопорушення, діяльність інвесторів, повноваження регулятора та здійснення адміністративних та кримінальних проваджень у цьому напрямку.

«Сподіваємося, що вивчений на семінарі досвід польського регулятора у сфері боротьби з шахрайством допоможе удосконалити напрацювання вітчизняного регулятора», – резюмував Ігор Назарчук.

 

 

версія для друку