українська російська англійська
МІП і Представництво Президента України в АРК підтримають проект кримських журналістів щодо створення медіа-центру в Херсоні
07.07.2015 | 12:36
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

Радник Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський зустрівся з постійним представником Президента України в АР Крим Наталією Попович в Херсоні, де Представництво перебуває з часу окупації Кримського півострова.

У ході зустрічі обговорено можливість виділення декількох приміщень у Херсоні для розташування Кримського медіа-центру та плани щодо реалізації спільних інформаційних кампаній в Херсонській області, спрямованих на внутрішньо переміщених осіб та кримчан, які тимчасово виїжджають з окупованого півострова. А також домовлено про інформаційну підтримку діяльності Представництва Президента з боку МІП.

«Міністерство інформаційної політики в партнерстві з Представництвом Президента України в Криму допоможе кримським журналістам у створенні медіа-центру в Херсоні. Центр має стати медійним хабом між материковою частиною країни та Кримом, – сказав Сергій Костинський. – Більше того, системна співпраця Міністерства з Представництвом створить якісні умови для реалізації кримчанами своїх громадянських прав на материку».

У свою чергу Наталія Попович відзначила, що зустріч започаткувала консолідацію зусиль Представництва, Міністерства інформаційної політики і громадянського суспільства у питаннях розвитку медіа-простору та вирішенні поточних завдань у сфері інформаційної політики щодо Криму в Херсонській області.

версія для друку