українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
07.07.2015 | 13:29
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню.

Російські найманці знову відкривали вогонь по блокпостах, на яких спільно несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Двічі терористи здійснювали обстріл позицій українських військових з кулеметів та  гранатометів блокпоста «Золоте». Також зі стрілецької зброї незаконні збройні формування вели вогонь по блокпосту «Березове». Постраждалих серед українських військових немає.  

Російські найманці продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом в межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 4 безпілотників. Також на адміністративній межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією АР Крим прикордонники виявили 8 БПЛА.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу було затримано 3 транспортні засоби. Автівки перевозили м’ясну продукцію вартістю понад 500 тисяч гривень. Належних документів на вантажі не було, крім того, автомобілі намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі їх передали представникам МВС та ДФС для прийняття правового рішення.

 

версія для друку