українська російська англійська
В`ячеслав Кириленко провів нараду з питань забезпечення участі України у програмі ЄС "Креативна Європа"
07.07.2015 | 15:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

У нараді взяли участь фахівці з питань європейської інтеграції Міністерства культури, Міністерства юстиції, Міністерства закордонних справ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Держкомтелерадіо та Урядового офісу з питань європейської інтеграції.

Під час засідання учасники обговорили питання підписання Угоди про участь України у програмі ЄС «Креативна Європа», у тому числі фінансового внеску України. Також обговорювався механізм функціонування та фінансування національного бюро програми «Креативна Європа», і позиція української сторони у розрізі участі України у програмі.

У ході наради учасники наголосили на важливості долучення України до програми ЄС «Креативна Європа» найближчим часом і в повному обсязі.

«Україна – стабільна у своїх європейських прагненнях країна, і ми хочемо тривалого співробітництва з Європейським Союзом в усіх сферах», –  наголосив Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко.

Також було погоджено функціонування національного бюро програми «Креативна Європа» на засадах партнерства із програмою  ЄС «Східного Партнерства» «Культура-2». Учасниками було обумовлено пошук можливостей для додаткового фінансування бюро та його функціонування на базі установи, що знаходиться у підпорядкуванні Міністерства культури.

Завтра, 8 липня, відбудуться консультації української сторони з представниками Генерального директорату з питань освіти та культури Європейської Комісії, під час яких планується узгодити зауваження з українського та європейського боку щодо тексту Угоди про приєднання України до програми ЄС «Креативна Європа» з метою її підписання вже у вересні цього року.

 

 

 

версія для друку