українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся із Президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим
07.07.2015 | 19:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У вівторок, 7 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся із Президентом Республіки Болгарія Росеном Плевнелієвим, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

 Глава Болгарії підтримав курс реформ українського Уряду, який втілюється у драматичних історичних обставинах. За його словами, обраний шлях немає альтернативи, про що свідчить і досвід його рідної країни: лише за допомогою необхідних, хоч і важких змін Болгарія зуміла подолати наслідки неефективного управління комуністичного режиму.

 Арсеній Яценюк висловив Росену Плевнелієву слова вдячності за особисту тверду позицію на захист свободи, територіальної цілісності й незалежності України проти російської агресії і відзначив вагому політичну і гуманітарну допомогу Софії на підтримку нашої країни.

 У ході бесіди співрозмовники обговорили питання внутрішнього і зовнішнього становища України. Важлива увага була приділена економічній взаємодії, включно з планами проведення міжурядових консультацій та двосторонньої комісії з економічного співробітництва, реалізації інфраструктурних проектів та залучення інвестицій.

 Окремо під час розмови йшлося про найактуальніші питання регіонального миру і безпеки, об'єднання міжнародних зусиль на захист спільних європейських цінностей та єдності європейських народів.

 

версія для друку