українська російська англійська
Олексій Павленко: Ключові напрямки українсько-китайського співробітництва - торговельно-економічні та інвестиційні
08.07.2015 | 11:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Українська та китайська сторони позитивно оцінюють розвиток аграрного співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою. Про це сьогодні йшла мова на зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка та Послом КНР в Україні паном Чжаном Сіюнем.

«Успіхи двосторонніх відносин підтверджує стабільне зростання торгівлі сільськогосподарською продукцією між країнами. За 5 місяців 2015 року товарообіг зріс до 644,8 млн. дол. США. Ключовими напрямами двостороннього співробітництва є торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво», - зазначив під час зустрічі Олексій Павленко.

«Ми сподіваємося на подальше зміцнення співробітництва та розширення торгівлі товарами сільськогосподарського виробництва», - додав Міністр.

Олексій Павленко відзначив важливість проведення п’ятого засідання Підкомісії з питань співробітництва у сфері сільського господарства. Українська делегація попередньо планує відвідати Китай 3-6 серпня 2015 року для участі в роботі Підкомісії.

«У рамках засідання Підкомісії українська сторона запропонує також провести зустріч представників ділових кіл обох країн. У склад української делегації заплановано включити представників аграрного бізнесу», - наголосив Міністр.

версія для друку