українська російська англійська
У Міноборони обговорено практичну реалізацію спільних українсько-норвезьких проектів
08.07.2015 | 12:23
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

У Міністерстві оборони України відбулася робоча зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Йоном Елведалом Фредріксеном.

Норвезьку делегацію також репрезентували представники Посольства Королівства Норвегія в Україні, Міжнародного фонду соціальної адаптації, Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі.

Під час зустрічі сторони обговорили практичну реалізацію Проекту щодо зниження ризиків корупції в системі управління персоналом та Проекту професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції відзначив активну реалізацію згаданих проектів спільно українською та норвезькою сторонами та висловив впевненість у подальшому плідному співробітництві за цим напрямом.

Ігор Долгов підкреслив, що реалізація обговорюваних проектів сприятиме підвищенню ефективності використання фінансового ресурсу та побудові ефективного менеджменту в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України, соціальній адаптації військовослужбовців ЗС України, звільнених в запас або резерв у зв’язку з ротацією особового складу та з причини отримання поранень, а також психологічній реабілітації військовослужбовців.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Йон Елведал Фредріксен підтвердив готовність розширювати співробітництво з українською стороною за всіма напрямами та поінформував щодо успішного проведення подібних проектів в країнах Балтії, зокрема, в рамках НАТО та ОБСЄ.

 

версія для друку