українська російська англійська
Україна та Німеччина продовжать співпрацю в аграрній галузі
08.07.2015 | 12:34
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Відбувся круглий стіл за участі керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України та представників Східного комітету німецької економіки. Під час зустрічі були обговорені перспективи співпраці у галузі сільського господарства, зокрема у машинобудуванні, насінництві,  засобів захисту рослин тощо.

«Україна приділяє особливої уваги розвитку стійкого та взаємовигідного співробітництва з Німеччиною в аграрній галузі. За 5 місяців 2015 року товарообіг сільськогосподарської продукції між країнами склав $198.1 млн., експорт - $73.7 млн., імпорт – $124.3 млн.», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Також сторони обговорили перспективи створення прийнятих умов  для діяльності німецького бізнесу в Україні та надання фахової консультаційної підтримки з боку німецьких партнерів у сфері наближення вітчизняного законодавства у галузі сільського господарства до норм та вимог ЄС.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька наголосила на важливості системної співпраці між Україною та Німеччиною. «Україна отримує системну підтримку німецької сторони, зокрема в рамках проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» у питаннях адаптації національного законодавства до норм ЄС. Також ми сподіваємося на подальшу допомогу з боку країн Європейського Союзу, спрямовану на імплементацію Угоди про асоціацію України з ЄС», - зазначила Заступник Міністра.

За результатами зустрічі сторони домовилися проводити на регулярній основі засідання щодо обговорення проблемних питань, що виникають у галузях агропромислового комплексу України, а також надання підтримки з боку німецьких ділових кіл у впровадженні євроінтеграційних підходів до розвитку сільського господарства.

 

версія для друку