українська російська англійська
Піротехніки ДСНС вилучили за добу на Сході України 117 боєприпасів
08.07.2015 | 16:43
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У зв’язку з бойовими діями на Сході України піротехнічні підрозділи ДСНС щоденно проводять роботи з розмінування територій Донецької та Луганської області.

Впродовж доби у Донецькій області піротехніками ДСНС України було обстежено 4,6 гектари території. Під час обстеження територій сіл Богородичне, Долина, Червоний Молочар Слов’янського району, міста Артемівськ та Кодемо Артемівського району, Шулькіно Костянтинівського району та міста Мар’їнка піротехніками виявлено та вилучено 76 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Зокрема, під час обстеження села Червоний Молочар Слов’янського району піротехнічні підрозділи ДСНС України виявили та вилучили 24 одиниці артилерійських снарядів.

Окрім цього, під час обстеження територій міста Мар’їнка піротехніки ДСНС України виявили та вилучили 29 одиниць боєприпасів, з яких 6 артилерійських снарядів, 8 одиниць мінометних мін, 7 одиниць бойових гранат та мін та 8 одиниць інших вибухонебезпечних предметів.

У Луганській області впродовж доби перевірено 1,9 га території. Під час обстеження було виявлено та знешкоджено 50 вибухонебезпечних предметів.

Зокрема, піротехніки ДСНС виявили і вилучили найбільшу кількість на  території міста Попасне – 43 одиниць. Окрім цього, було перевірено на наявність ВНП та вилучено боєприпаси у таких населених пунктах Луганщини як  Новоахтирка, Трьохізбенка, Станиця-Луганська.

Хочемо нагадати, що з 6 липня 2014 року на звільнених територіях Донбасу піротехнічними підрозділами ДСНС України виявлено, вилучено та знешкоджено 37 тис. 914 вибухонебезпечних предметів, з яких 6 тис. 354 артилерійських снаряди, 3 тис. 416 мінометних мін, 3 тис. 962 бойових гранати та міни, 860 реактивних боєприпасів та 23 тис. 322 інших вибухонебезпечних предмета.

 

версія для друку