українська російська англійська
З початку літніх канікул у залізничних оздоровчих закладах відпочило близько 1,7 тис. дітей
09.07.2015 | 11:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

За перший місяць літа в дитячих оздоровчих закладах залізниць України відпочили та зміцнили здоров’я 1680 дітей із сімей залізничників. Зараз у галузевих пансіонатах з користю проводять своє дозвілля понад 2 тисячі дітей.

До цьогорічного літнього сезону залізничники підготували 13 дитячих галузевих оздоровчих закладів, розташованих в екологічно чистих і мальовничих куточках України: в Рівненській, Закарпатській, Черкаській, Одеській, Харківській, Полтавській, Вінницькій та Сумській областях.

Працівники залізниць доклали чимало зусиль для того, щоб умови проживання дітей були комфортними й безпечними, харчування – смачним і поживним. Кожен заклад перебуває під суворим санітарно-гігієнічним наглядом.

За зміну, яка зазвичай триває до трьох тижнів, діти встигають добре відпочити. Працівники галузі завжди охоче купують своїм дітям путівки до галузевих оздоровчих закладів, сплачуючи при цьому лише до 30% її повної вартості. Решта компенсується за рахунок підприємств, відомчих профспілок і регіональних відділень фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.

 

версія для друку