українська російська англійська
Гія Гецадзе: Запрошуємо юристів взяти участь у конкурсі на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у м. Київ
09.07.2015 | 15:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

«14 липня у Києві відбудеться конкурс на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у м. Київ. Тож ми активно запрошуємо юристів взяти участь у цьому конкурсі. Ми розуміємо, що часто на заваді участі в конкурсі стоїть попередній негативний досвід часів минулої влади, коли такі конкурси були профанацією. Але зараз ми справді хочемо перезавантажити наші органи юстиції, особливо в столиці, і дати всім приклад нормальної цивілізованої роботи», - заявив Гія Гецадзе, заступник Міністра юстиції України.

За його словами, подібні конкурси активно проходять по всіх територіях і показують, що амбітних, здібних та професійних людей, які готові позитивно змінювати ситуацію, в Україні багато. До того ж, зазначив він, щоб взяти участь у конкурсі, попередній досвід роботи на державній службі не  обов’язковий.

«Державні структури в Україні не повинні бути, з одного боку, клубом групи людей, які періодично добираються до джерел збагачення, з іншого - групи безініціативних аморфних виконавців – «футболістів», які живуть за принципом: «чим менше роботи – тим краще». Державні службовці мають бути професійними і вмотивованими, і для цього на першому етапі ми й проводимо такі конкурсні відбори», - наголосив Гія Гецадзе.

Як уже повідомлялося, до участі в конкурсі на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у м. Києві запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом не менш як п’ять років.

Детальнішу інформацію для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, можна знайти за цим посиланням: http://old.minjust.gov.ua/50653

 

версія для друку