українська російська англійська
Врегульовано питання захисту прав переселенців на загальнообов'язкове державне страхування
09.07.2015 | 17:19
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Затверджено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 531. Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 8 липня 2015 р. № 471 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України віджовтня 2014 р. № 531».

Пропонується врегулювати питання про надання матеріального забезпечення та соціальних послуг робочими органами Фонду соціального страхування, а до завершення заходів, пов’язаних з утворенням зазначеного Фонду та його робочих органів, — робочими органами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами або були добровільно застраховані та переселилися з тимчасово окупованої території, району проведення антитерористичної операції або зони надзвичайної ситуації.

Дія зазначеної постанови  поширюватиметься також на осіб, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами, що зареєстровані на тимчасово окупованій території, в районі проведення антитерористичної операції або в зоні надзвичайної ситуації, але фактичне місце проживання яких розташоване на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

 

версія для друку