українська російська англійська
Уряд спростив порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб
09.07.2015 | 17:38
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Внесено зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 8 липня 2015 року №473 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Постанова спрямована на спрощення процедури набуття статусу зареєстрованого безробітного особами з числа внутрішньо переміщених, їх реєстрацію та перереєстрацію, а також взяття на облік як осіб, які шукають роботу в центрах зайнятості.

Постанова містить вичерпний перелік документів для реєстрації в центрах зайнятості внутрішньо переміщених осіб, які звільнилися з роботи, за відсутності документів, що підтверджують факт такого звільнення.

До таких документів належать: паспорт, облікова картка платника податків, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, заява про припинення трудових відносин, з нотаріально засвідченим підписом, розрахунковий документ (квитанція), що підтверджує надсилання зазначеної заяви роботодавцю рекомендованим листом з описом вкладення.

Також постановою передбачена можливість реєстрації в службі зайнятості внутрішньо переміщених осіб, які є членами особистих селянських господарств, без подання довідки про припинення ведення такого господарства або вихід з нього.

Випускники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, які є внутрішньо переміщеними особами, при зверненні до центрів зайнятості довідки про направлення на роботу або про самостійне працевлаштування також не подаватимуть.

Прийняття постанови дасть можливість внутрішньо переміщеним особам пройти реєстрацію або перереєстрацію у центрі зайнятості без надання окремих довідок та якнайшвидше отримати послуги з працевлаштування.

 

версія для друку