українська російська англійська
Міноборони: Восени шведські інструктори навчатимуть українських військових
09.07.2015 | 19:48
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 9 липня, у Києві відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Андреасом фон Бекератом.

Під час зустрічі сторони обговорили організаційні питання проведення майбутніх військових навчань. Планується, що вже цієї осені шведські інструктори проведуть курси для медичних інструкторів Збройних Сил України з надання невідкладної медичної  допомоги у польових умовах. Програма навчань дозволяє підготувати інструкторів з числа військовослужбовців Збройних Сил України, які в подальшому самостійно будуть передавати знання своїм колегам.

Окрім цього, шведи готові надати індивідуальні аптечки та інше обладнання, необхідне для проведення курсів.

Наприкінці зустрічі заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов подякував пану Андреасу фон Бекерату за підтримку, яку надає Швеція Україні.

«Проведення таких навчань має надзвичайно важливе значення, - наголосив Ігор Долгов. - Окрім їх актуальності, знання, що будуть здобувати українські військові, - це частина системи тактичної медицини за стандартами НАТО».

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні висловив впевненість, що співробітництво між обома країнами буде розвиватися і в подальшому. Також шведський дипломат запропонував спонсорську допомогу від своєї країни, спрямовану на вивчення іноземних мов військовослужбовцями Збройних Сил України.

 

версія для друку