українська російська англійська
Артем Біденко: Відкрита влада є одним із пріоритетів Міністерства інформаційної політики
10.07.2015 | 09:37
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

Заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у прес-конференції на підтримку масштабної інформаційно-правозахисної кампанії «Вони б не мовчали», яка спрямована на захист викривачів корупції.

Соцкампанія організована антикорупційною організацією Transparency International Україна за підтримки Міністерства інформаційної політики та проекту Pact UNITER. Ініціатори кампанії вважають, що ставлення до викривачів в Україні має змінитися, а громадяни повинні активніше повідомляти про корупцію.

Під час заходу автори та партнери соціальної кампанії розповіли про світовий досвід захисту викривачів та українські правові інструменти викриття корупції, а також презентували перший інформаційний кейс за участі судді-викривача, який пішов проти корупційної системи.

Артем Біденко прокоментував проект так: «Це хороша, мотивуюча на дію, зовнішня реклама. Адже всі рівні перед законом, тому не слід боятися викривати корупційні вчинки, не слід бути безвідповідальними».

Він підкреслив, що соцкампанія для МІП стала цікавою ще й тому, що відкрита влада є одним із пріоритетів відомства. «Міністерство інформаційної політики України у своїй діяльності керується винятково принципами відкритості та прозорості», - зазначив заступник.

Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації Transparency International Україна, подякувала МІП за надану інформаційну підтримку та додала: «Завдяки МІП ми розмістили близько 180 білбордів і 400 сітілайтів у 19 регіонах України».

 

 

версія для друку