українська російська англійська
Врегульовано процедуру подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку
10.07.2015 | 11:08
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Врегулювано процедуру подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування або ремонт. Відповідну постанову № 474   «Про затвердження Порядку подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт» прийнято 8 липня на засіданні Уряду.

Так, документом передбачено врегулювання процедури подання засобів вимірювальної техніки, що є власністю фізичних осіб та результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду, на періодичну повірку, обслуговування та ремонт.

Крім того, документом передбачається врегулювання питань допуску до засобу вимірювальної техніки, його демонтажу (перед повіркою, обслуговуванням та ремонтом) та монтажу (після повірки, обслуговування та ремонту).

Нагадаємо, що 25 травня цього року на Урядовому комітеті з питань регіонального розвитку проект постанови було доопрацьовано з урахуванням пропозицій щодо збереження засобу обліку під час транспортування для повірки чи монтажу та щодо ремонту засобу обліку на місці, отриманих від Мінекономрозвитку.

 

версія для друку