українська російська англійська
За протидію у роботі патрульних звільнений начальник одного зі столичних райуправлінь, - Арсен Аваков
10.07.2015 | 12:17
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

За протидію в роботі патрульних звільнений начальник одного зі столичних рай управлінь. Про це 10 липня Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив під час розширеної колегії МВС України.

Як заявив очільник відомства, за підсумками перших трьох днів роботи нового патруля - звільнені два майори міліції Оболонського райуправління. Також звільнений з посади полковник міліції начальник Деснянського райуправління Києва. Начальнику Оболонського райуправління лейтенанту міліції оголошено про неповну службову відповідність.

«Протидія і саботаж у реалізації нової схеми роботи патрульної поліції в Києві буде мною жорстко каратися - звільненням. Створення нової поліції зустрічає опору старої системи. І тих, хто чинить опір - охочих жити по-старому - будемо ламати волею до змін, звільняти і віддавати під суд. Така логіка процесу. Найчастіше жорстока до тих, хто служить нині. Але так буде. Хочу, що б все це зрозуміли! Буде нова поліція!» - зазначив Арсен Аваков.

Він також подякував Президенту України Петру Порошенку, Кабінету Міністрів України за підтримку у проведенні реформи МВС.

«У нас є підтримка народу, і ми не можемо не виправдати їхню довіру», - підкреслив Міністр внутрішніх справ.

 

версія для друку