українська російська англійська
Збільшення кількості звернень громадян до поліції є свідченням зростання довіри, - Олександр Фацевич
10.07.2015 | 12:23
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Найближчим часом у структурі служби відбудуться деякі зміни. Про це керівник патрульної поліції Києва зазначив під час засідання розширеної колегії МВС, в якій взяли участь Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і керівництво відомства.

За словами Олександра Фацевича, у Києві немає жодної вулиці, де б не було екіпажу патрульної служби. В середньому за добу нові патрульні обслуговують близько 1,5 тисячі викликів. Середній час прибуття екіпажу на місце події – 5-10 хвилин. Проте цей час постійно скорочується, оскільки патрульні вивчають закріплену за ними територію.

Олександр Фацевич зазначив, що за час роботи патрулів на 15 відсотків скоротилася кількість крадіжок, на 41 відсоток – кількість незаконних заволодінь автотранспортом, майже на третину стало менше злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

Найближчим часом у структурі патрульної служби з’являться мото- та кінні патрулі. Вони працюватимуть, де утруднений доступ для автомобільних патрулів.

«Для нас головний критерій оцінки патрульної служби – довіра громадян. Якщо кількість викликів росте – значить, росте довіра громадян до нас», – підкреслив Олександр Фацевич.

 

версія для друку